Firemní akce a eventy

Nejčastěji vánoční, novoroční či výroční večerní akce. Spojení večeře s doprovodným programem. Všude tady se nabízí nekonečně mnoho možností zábavy. Firemní akce vaší společnosti mohou nabývat různých rozměrů.

Od setkání vašich zaměstnanců doplněných zážitkovými akcemi, po ceremonie a předávání cen nejlepším zaměstnancům, firemní večírky, celo firemní dny pro děti vašich zaměstnanců, programy pro vaše obchodní partnery.

Garantujeme spoluúčast klienta v klíčových rozhodnutích při přípravě akce tak, abychom maximálně možně pokryli zamýšlený záměr. Součástí nabídky pro realizaci firemních akcí je možnost výběru vhodné lokality dle Vámi požadovaných parametrů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, nebo jsou našimi akcemi ověřeny.

Vánoční večírky

Akce, které mají svého ducha? James Bond párty, Arabská noc, Latino party, Al Capone párty, UFO párty a mnoho dalších. Už Vás nebaví nudné večírky o ničem? Chcete takovou akci, aby se pojejím skončení všichni ptali, kdy bude další?

Na základě Vaší představy vypracujeme několik originálních scénářů průběhu akce včetně návrhu vhodných tradičních či netradičních prostor. Zajistíme přípravné fáze, stejně tak jako na místě samotném připravíme vše dle potřeby. Atmosféru Vaší akce podtrhneme vkusnými a nápaditými dekoracemi, obsluhou či hosteskami v kostýmech i stylovým programem. Samozřejmostí je kvalitní a ověřený catering, který může být i tematicky laděný do akce. Z akce na Vaše přání pořídíme kvalitní foto či video dokumentaci.

Teambuilding

Harmonický kolektiv pracující v příjemné atmosféře funguje výkonněji a efektivněji. K vytvoření otevřeného a vzájemně vstřícného pracovního prostředí přispívají mimopracovní akce podněcující stmelení týmu a komunikaci mezi jeho členy. Tyto akce mohou mít mnoho podob a zdánlivě při nich o nic nejde – "pouze" o spokojenost vašich lidí. I zábava může mít špičkovou kvalitu a přinášet velký efekt.

Co získáváte

Sport a zábava

Nabízíme realizaci sportovních turnajů mezi malými týmy nebo s Vámi vyrazíme na expedici do přírody s vybraným cestovním prostředkem – kola, lyže, lodě, … lana či ponorky. Akce realizujeme v osvědčených lokalitách – jak u nás tak na Slovensku, Rakousku, Slovinsku a Skandinávii.

Jednotlivé nabízené aktivity:

Aktivity v přírodě – cykloturistika, vodní turistika – kánoe, lyžování, divoká voda – kajaky a rafty, vysokohorská turistika, lezení a horolezectví, jeskyňářství, mořské kajaky, putování na koňském hřbetu, psí spřežení, vycházky do přírody.

Sportovní hry – fotbal, florbal, beach-volejbal, tenis, golf, minigolf, plavání, freesbee, badminton, lidské šachy, lukostřelba a střelba na cíl ze vzduchových pušek.

Golfové turnaje

Potřebujete zorganizovat golfový turnaj nebo rovnou celou golfovou túru? Máme své specialisty, kteří Vám navrhnou ta nejlepší hřiště, za těch nejlepších podmínek. Zajistíme akci včetně cateringu, hostesek, doporučíme Vám program, moderátora akce, ceny pro vítěze, atd. Myslíme za Vás na každý detail.

Kongresy a školení

Tato produktová řada našich programů se zaměřuje na realizaci a kompletní zajištění firemních školení, výjezdních zasedání, odborných konferencí, prodejních a výstavních veletrhů pro Vaše produkty a informačních a školících setkání pro Vaše obchodní partnery.

Kromě výběru zajímavé lokality, zajištění ubytování a stravování, konferenčních podmínek /učebna, audiovizuální prostředky/ nabízíme celou řadu doplňkových programů pro účastníky, design, konferenční materiály, produkty.

Co dále pro vás můžeme zařídit?

Kulturní i relaxační pobyty, kombinované programy, wellness pobyty, poznávací akce, ale i tematické akce spojené s produktem, značkou, s výročím firmy či jinou významnou událostí.