Fantom Opery - Direktorská galavečeře

Po roce jsme měli opět tu čest organizovat jednu z největších akcí roku společnosti Oriflame. Direktorská galavečeře, spojená s oceněním těch nejlepších v tomto roce se konala v hotelu Ambassador – Zlatá Husa v Praze. Téma galavečeře byl v "duchu" tajemného Fantoma Opery a provázel jím známý herec a moderátor Martin Dejdar. K poslechu zahrál Bigband sv. Blažeje a o skvělou zábavu s českými i světovými písničkami se postaral DJ Jiří Březina.


Direktorská a managerská konference společnosti Oriflame

11. dubna se v Harmony Club Hotelu ve Špindlerově mlýně konala Direktorská a managerská konference společnosti Oriflame, která byla zakončena společenským večerem na téma Maroko. Hosté se jako vždy dobře bavili, tancovali a pochutnali si na dobrém jídle a míchaných nápojích. Většina z nich si vyzkoušela, jak jejich tvář vypadá okem karikaturisty, doplnila stylové oblečení originálním facepaintingem, ochutnala marocké či jiné čaje, zasoutěžila si ve znalostech čajové kultury, zarelaxovala s vodní dýmkou v marockém koutku či zahýbala boky při výuce břišní tanečnice.


Direktorská večeře v Grandhotelu Pupp

Měli jsme tu čest organizovat jednu z největších akcí roku společnosti Oriflame. Direktorská večeře, spojená s oceněním těch nejlepších v tomto roce, se konala v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech v nádherném slavnostním sále, který výjimečnou atmosféru ještě umocnil. Večer se nesl ve filmovém duchu, který je Karlovým Varům vlastní a provázel jím známý moderátor Libor Bouček. K poslechu zahrál filmové melodie Český národní symfonický orchestr pod vedením koncertního mistra Antonína Hradila a o skvělou zábavu s českými i světovými filmovými písničkami se postaral DJ Jiří Březina.

Oriflame aneb Zlatá konference

V květnu jsme měli opět možnost realizovat pro našeho klienta celodenní konferenci ukončenou slavnostním galavečerem pod taktovkou známého moderátora a zpěváka Pepy Melena. Celý program se nesl v duchu plavby zaoceánskou lodí po Středomoří. Galavečer odstartovala umělkyně písečnou animací, následoval bohatý program a po celý večer se linuly příjemné tóny v podání Českého národního symfonického orchestru.

Hunter Douglas - garden party

Slunečné počasí doprovázelo celou akci, která se nesla v kubánském stylu. Nechyběly míchané nápoje, doutníky a po celou dobu hrála kapela SON 4 s jejími tanečníky, kteří rozproudili všechny účastníky.

Direktorská a manažerská konference Oriflame

Pro našeho významného klienta jsme pořádali několikadenní konferenci. Součástí programu byl leadership pod vedením těch nejlepších odborníků. Pro účastníky konference byl každý večer připraven bohatý program a slavnostní večeře. Celé tři dny se nesly v duchu "Letíme do Dubaje."

Hunter Douglas – plavba po Vltavě

Pro našeho partnera jsme realizovali večerní setkání s klienty na palubě parníku. Součástí programu byla plavba po Vltavě až do Modřan. Celým večerem se na palubě linula hudba v podání kapely Snookers.